main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ynys Mon soovib korraldada 2025. aasta Saarte mängud

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
19.07.2019
09:38

Gibraltaril koos olnud Rahvusvahelise Saarte Mängude Assotsiatsiooni (IIGA) üldkoosolekul teatas Ynys Môni esindus, et nemad sooviad korraldada need võistlused 2025. aastal.

IIGA täitevkomitee saadab käesoleval aastal Ynys Mônile inspekteerimismeeskonna, kes esitab aruande liikmesriikide 2020. aasta üldkoosolekule Guernseyl, et teha lõplik otsus. Kui Ynys Mon on edukas, saavad nad mängude korraldamisel 12. saareks.

Ynys Môni poolt pakkumise esitanud Parry ütles, et nüüd on aega 12 kuud, et näidata Saarte mängude perele, kas nad suudavad neid mänge korraldada. „Järgmine samm meie jaoks on nüüd sügisel toimuv majutustingimuste ja meie spordirajatiste ametlik kontrollimine ning kui saame selle etapi läbi, siis valmistame meie lõpliku pakkumise dokumendid järgmise aasta märtsis, enne kui esitame oma pakkumise Guernsey saarel järgmisel suvel,” lausus ta.

„Ma arvan tõesti, et eduka jalgpalliturniiri korraldamine on viimasel ajal kindlustanud meile soodsa positsiooni aastaks 2025, kuid samas on meil saarel veel palju tööd teha, et vajalik joon ületada.”

Samas esitas oma soovi korraldada mängud 2027. aastal Isle of Man. 2021. aastal toimuvad Saarte mängud Guernseyl ja 2023. aastal Orkneyl.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.