main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette Peit valmis servi vastuvõtuks. volley.ee

Nette Peit valmis servi vastuvõtuks. volley.ee

Kolm saarlannat naiste EM-finaalturniiri kandidaadid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
19.07.2019
12:45

Eesti võrkpalli rahvusnaiskond alustab ettevalmistust augustis algavateks Euroopa meistrivõistlusteks 22. juulil, kui kogunetakse Võrus. Koondise laagrisse on kutsutud 18 mängijat.

Rahvusnaiskonna kandidaadid: Nette Peit, Anu Ennok, Kristiine Miilen, Ingrid Kiisk, Eva Liisa Kuivonen, Hanna Pajula, Kätriin Põld, Eliisa Peit, Liis Kullerkann, Eliise Hollas, Julija Mõnnakmäe, Karoliina Kibbermann, Kaisa Bahmatšev, Kertu Laak, Kristel Moor, Kadi Kullerkann, Kristi Nõlvak, Nathalie Anett Haidla.

Naiste EM-finaalturniir toimub 23. augustist kuni 8. septembrini Türgis, Poolas, Ungaris ja Slovakkias. Eesti naiskond mängib alagrupiturniiri Ungaris Budapestis C-alagrupis, vastasteks on Ungari, Horvaatia, Rumeenia, Holland ja Aserbaidžaan.

Esmakordselt EMile jõudnud Eesti naiskond kohtub 23. augustil Ungariga, 24. augustil Horvaatiaga, 25. augustil Rumeeniaga, 27. augustil Hollandiga ja 28. augustil Aserbaidžaaniga. Kõik Eesti alagrupikohtumised toimuvad Budapestis. Igast kuueliikmelisest alagrupist pääseb kaheksandikfinaali neli paremat.

Peatreener Andrei Ojametsa sõnul saab ta treeninguid alustada heas seisus naiskonnaga. “Kõik on pärast Euroopa liigat indviduaalselt harjutanud ja peaks olema heas konditsioonis ning terved. Sõrmeoperatsioonil käinud Kertu Laak on samuti juba pallitrenne teinud ja temagi on valmis ühiseid treeninguid alustama. Nüüd on meil tema ja Kristel Moori näol kaks heal tasemel diagonaali ja sisemine konkurents tugev. Kadi Kullerkann on samuti olemas, kuigi tema pole pikka aega palli puutunud ja eks see selgub, kuidas põlv vastu peab, kui koormust saab. Jade Šadeiko peab aga USAsse ülikooli juurde minema ja teda selles tsüklis pole. Loodan, et tulevikus on tal võimalik rahvusnaiskonnaga siiski jätkata,” lisas Ojamets volley.ee vahendusel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.