main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Joonas Soomre on väljakutseks valmis. FC Kuressaare

Joonas Soomre on väljakutseks valmis. FC Kuressaare

Joonas Soomre tuleb Kurele ründejõudu lisama

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.07.2019
09:11

FC Kuressaare tugevdab oma ründeliini 19-aastase Joonas Soomrega, kes liitub klubiga FC Flora U21 võistkonnast.

Joonas Soomre lõi FC Flora U21 eest jalgpalli Esiliigas 15 mänguga 6 väravat. Kokku on tal Esiliigas kirjas 57 mängu ja 12 väravat. “Liitusin, et areneda, et saada tugevamaid mänge ja tasemel trenne,” märkis Joonas Soomre.

“Kui tehti ettepanek liituda FC Kuressaarega, siis olin kohe nõus ja üldse ei mõelnud. Tahan meeskonna rünnakusse võimalikult palju panustada. Kure on palliga vähe mänginud ja mäng on rajatud kiiretele ründajatele ning mulle see sobib.”

FC Kuressaare ründaja ja treener Sander Laht ütles värsket täiendust iseloomustades, et Joonas Soomre näol on tegemist hästi kiire ja ründava terava äärega. “Eks mängud näitavad täpsemalt tema oskusi ja võimeid, aga trenn on näidanud, et ta on töökas ja usin ning potentsiaali on,” lausus Laht, lisades, et Esiliigas oligi Soomrel juba lagi ees, nüüd saab ta ennast Premium liigas tõestada.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.