main banner
Saaremaa Spordisõber logoSaaremaasport.ee leheküljel viibimisega annate nõusoleku täita kõiki selle veebikeskkonna kasutustingimusi.

Sisu levitamine ja kopeerimine
Saaremaasport.ee veebileheküljed on autoriõigustega kaitstud. Portaalis www.saaremaasport.ee avaldatud uudiseid, fotosid ning video- ja audiomaterjali on lubatud ilma loata kopeerida, salvestada, avalikult esitada ja levitada, selleks allikale viidates.

Väljaandes www.saaremaasport.ee avaldatud artiklite refereerija on kohustatud refereerimisel järgima järgmisi tingimusi:

  • Artiklite refereerimisel paberväljaandes, teles, raadios või internetileheküljel tuleb enne refereeringu algust avaldada refereeritava artikli avaldamiskoht, pealkiri, kuupäev ja autor.
  • Artiklite refereerimisel internetiväljaandes tuleb lisaks avaldada enne refereeringu algust ka link refereeritavale artiklile.
  • Eeltoodud artiklite refereerimise tingimusi tuleb järgida ka juhul, kui artikkel või selle sisu saadakse enda kasutusse uudisteagentuuri, mõne teise omaniku omanduses oleva internetiportaali või mõne muu meedia vahendusel.

Kirjad ja kaastööd
Kaastööd palume saata e-posti aadressil alver@saaremaasport.ee Portaalile www.saaremaasport.ee tekstide, fotode audio- või videosalvestustena saadetud kaastööde edastamisel annate toimetajale nõusoleku neid kohandada ja toimetada ning vajadusel lühendada ja sobivalt pealkirjastada. Portaalis www.saaremaasport.ee avaldatut ei honoreerita. Internetiväljaanne (www.saaremaasport.ee) ja iga selle osa on autorikaitse objekt ja selle omandiõigus kuulub MTÜ-le Saaremaa Spordisõber.

Sisu refereerimine
Portaalis www.saaremaasport.ee kasutatavate teiste väljaannete uudiste avaldamisel kohustub portaal www.saaremaasport.ee kasutama viidet algallikale ja originaalmaterjalile, mis internetis kujutab endast ühtlasi linki originaaluudisele. Reegel kehtib sellisena, kui pole tehtud muid kokkuleppeid.
Internetiväljaande materjalide kasutamine ärilisel otstarbel on lubatud ainult MTÜ Saaremaa Spordisõber esindaja kirjalikul loal.

Kui on refereeritud suuremas mahus või kasutatud ilma väljaandja kirjaliku loata autorikaitse objekti all olevaid materjale, on MTÜ-l Saaremaa Spordisõber õigus küsida tasu vastavalt refereeritud artikli mahule ning reeglite rikkumisele järgneva hinnakirja alusel:

  • Ühekordne kooskõlastamata materjalide kasutamine – 100 eurot.
  • Korduv (kaks või enam) kooskõlastamata materjalide kasutamine – 200 eurot iga korra eest
Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.