main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fännid omas elemendis. Allan Mehik

Fännid omas elemendis. Allan Mehik

Võrkpalliliit võtab fännipasunatega seotud teema päevakorda

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.04.2020
08:33

Eesti võrkpalliliidu president Hanno Pevkur lubab alaliidu järgmisel juhatuse koosolekul arutada fännipasunate võimalikku keelustamist, vahendab võrkpall24.

“Minul isiklikult poleks selle vastu midagi, kui pasunaid poleks,” ütles Pevkur. “Ma usun, et fännid saavad ka pasunateta poolehoidu välja näidata, nagu näitab kasvõi Poola eeskuju. Olen ka ise Eestis sedasi mängul käinud, et veel kaks päeva hiljem kõrvas viliseb. Eriti kehv on nendel, kes mängu ajal pasunate ees või taga peavad istuma. Teisalt sõltub helitugevus ka pasuna tüübist. Ja samamoodi võiks rääkida trummidest, mille ees on samuti väga ebameeldiv istuda.”

“Võtame selle pasuna-teema järgmiste nädalate jooksul toimuval juhatuse koosolekul kindlasti teemaks, kuna selgus, et pasunad aitasid Saaremaa euromängude ajal ka viirust levitada. Alaliidu otsus poleks aga seotud selle ühe juhtumiga, vaid lähtuks teemast laiemalt. Püüame korjata teiste riikide kogemused kokku – tõsi, traditsioonid on riigiti erinevad -, suhtleme Eesti klubide fännide esindajatega ja teeme seejärel otsuse,” lisas Pevkur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.