main banner
Saaremaa Spordisõber logo
U12 Vändras. Orissaare sport

U12 Vändras. Orissaare sport

Härmo Lambut võtab Orissaare U-12 korvpallivõistkonna hooaja kokku

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
28.04.2020
16:11

Seda väikest kokkuvõtet tehes paistab väljas kevadiselt soe päike. Nagu kevadeti ikka, hakatakse lugema juba tibusid ehk siis kui palju on kogutud võite ja kaotusi, kui palju on olnud õnnestumisi ja ebaõnnestumisi.

Hetkel oleks pooleli hooaja kõige huvitavam osa. Kus saaks hinnata mida me aastaga juurde oleme õppinud ja mida me oskame paremini kui eelmisel hooajal. Kahjuks lõppes selle aasta hooaeg kuidagi ootamatult ja kiirelt.

Sellepärast vabandan juba ette kui selle kokkuvõtte tegemine on kuidagi „poolik“.  Sest sellel hetkel, kui see hooaeg poolikuks jäi, keskendusid treenerid rohkem mängija arendamisesse. Vähem pöörasime tähelepanu sellele, mis oskused aastaga juurde on tekkinud.

Lõpuni jäid meil mängimata Eesti meistrivõistlused.  Õnneks suutsime juba hooaja peale kokku koguda 14 võistlusmängu saldoga 4 võitu ja 10 kaotust. Märgiks siin ära, et võidud kogusime just hooaja teises pooles. Ning võite kogusime just tugevate vastaste vastu, kes asuvad turniiritabelis juba keskmiste seas või siis kõrgemal.

Vastu hakkasime peaaegu kõigile. Hea oli näha, et poisid ei andnud vastastele midagi kergelt. Suurem agressiivsus ja kiirem mäng oli peavaluks kõigile vastastele. Poisid platsil hakkasid juba tegutsema nagu meeskond. Mitte nagu 5 mängijat kes proovisid omavahel kuidagi seda ühte palli jagada. Sellest hooajast jäävad ka muidugi meelde napid kaotused, eriti just ühe punktilised allajäämised Raplale ja Tartule.

Palju olulisem, kui võidud ja kaotused, on poiste areng. Hea oli näha, et nad naudivad seda, mida teevad. Treeningutest osavõtt on tublisti kõrgem kui selles vanuses võiks oodata. Harva oli poisse treeningutest puudu. See näitab, et korvpalli mängitakse kirega ja kohusetunne nii enda kui ka võistkonnakaaslaste ees on olemas. Usun, et ka poisid ise mõistavad, et edu tagab pikk ja järjepidev töö ning see kriis oma väikese pausiga suures pildis meid kehvemaks ja nõrgemaks ei tee.

Siinkohal tahaks tänada kõiki poisse ja lapsevanemaid. Kes on aidanud teha Meie tööd nii hästi kui võimalik.

Loodan näha Teid kõiki uuesti treeningutel, kui see väike treeningpaus läbi saab!

Treener: Härmo Lambut

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.