main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Johannes Treiel sisemeistrivõistlustel. Marko Mumm/EKJL

Johannes Treiel sisemeistrivõistlustel. Marko Mumm/EKJL

Johannes Treiel: keeruline on sihti seada

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
29.04.2020
13:54

Euroopa kergejõustikuliit teatas, et 25.-30. augustini kavas olnud Pariisi Euroopa meistrivõistlused jäävad ära. Just need võistlused olid aga tõkkejooksja Johannes Treieli tänavuse hooaja peaeesmärgiks.

Otsus tiitlivõistlused tühistada sündis eelmisel nädalal korralduskomitee ja Prantsuse kergejõustikuliidu erakorralisel koosolekul. Otsuse tingisid koroonaviiruse pandeemia ja rahvakogunemiste keeld Prantsusmaal. Arvesse võeti ka Prantsuse kergejõustikuliidu meditsiinikomisjoni hoiatust, et võistlused võivad kujutada ohtu kõikidele EM-ile akrediteeritud inimeste tervisele.

„See võistlus oli tänavu minu üks kindel eesmärk,“ tõdes Johannes Treiel, lisades, et talle meeldib tegelikult võistelda. „Ega siin ei tea midagi, mis toimub ja ka Eesti võistluste osas valitseb teadmatus. Nii on keeruline endale mõnda sihti seada.“

Treener Erki Noole juhendamisel on viimase nädala Kuressaares harjutanud Johannes Treiel keskendunud jooksule, liikuvuse arendamisele ja tegelenud üldkehalise ettevalmistusega. Midagi spetsiifilist ta teinud ei ole. „Loodan, et maikuus saab äkki staadionile midagi tegema,“ oli ta lootusrikas.

Sel aastal ei toimu seega ühtegi kergejõustiku tiitlivõistlust. Märtsis jäeti ära ka Nanjingis toimuma pidanud sisekergejõustiku MM.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.