main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult: Beau Graham, Reto Gieger, Taavi Prei, Mart Toom, Robin Alba, Johan Vahter, Rauno Tamme, Alari Saar, Helar Jalg, Artis Caics, Daniel Maciel, Mrkus Uuskari, Javier Jimenez, Henri Treial . Valmar Voolaid

Vasakult: Beau Graham, Reto Gieger, Taavi Prei, Mart Toom, Robin Alba, Johan Vahter, Rauno Tamme, Alari Saar, Helar Jalg, Artis Caics, Daniel Maciel, Mrkus Uuskari, Javier Jimenez, Henri Treial . Valmar Voolaid

Võrkpalliklubil kihelkondade teemalised mängusärgid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.09.2019
21:28

Saaremaa Võrkpalliklubi meeskond esitles reedel Kuressaare spordihoones BIGBANK Tartu vastu mängitud hooajaeelses kontrollkohtumises oma uut mänguvormi, milles on väljatoodud kõik maakonna ajaloolised kihelkonnad.

“Tahtsime teha midagi teistmoodi,” märkis Saaremaa võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp. “Klubi toetajad on kõik Saaremaa patrioodid ja mõtlesime, kuidas kodusaart veelgi paremini esile tõsta. Nii said meeste särgid pisut ajaloo hõngulised, sest maakonna kihelkonnad on eraldi iga mängija särgil vastava triibuna välja toodud. Lisaks rinnal olevale Visit Saaremaale on särgil veel vaid klubi logo ja Saaremaa vapp.”

Ühtegi tavapäraselt särgil ilutsevat sponsorreklaami Saaremaa võrkpalliklubi mängijate särkidel tänavu ei ole. Hannes Sepa sõnul piisab, kui vajalikud toetajate reklaamid on mängu ajal saalis plakatitel olemas.

Uued võistlusvormid disainis saarlasest moelooja Piret Puppart. “Ta on selles valdkonnas Eestis kindlasti üks paremaid tegijaid,” põhjendas Hannes Sepp valikut. “Andsime Piretile ülesande promoda särkidel Saaremaa ajaloolisi kihelkondi, sest soovime tuua välja meie ajaloolise pärandi. Minu arvates sai ta sellega suurepäraselt hakkama.”

Eesti olümpiakoondislaste rõivaid disaininud Piret Puppart ütles, et võrkpallurite seatud ülesanne ei olnud keeruline, küll aga pakkus põnevust, sest iga kihelkonna vöökiri tuli arhiividest välja otsida ja lood mis nende juurde kuuluvad on huvitavad.

“Ega ma ju meie võrkpalliklubi igapäevaste tegemistega kursis ei ole, aga üldiselt on nad tublid,” lausus Piret Puppart. “Mulle meeldib nende initsiatiiv, mis nad on kodupubliku ja kogukonna kaasamiseks ära teinud ning minu hinnangul on ju saavutatud suurepäraseid tulemusi.”

Nii on Henri Treialil Anseküla, Harri Palmaril Jämaja, Beau Grahamil Mustjala, Taavi Preil Kaarma, Reto Giegeril Kihelkonna, Artis Caicsil Karja, Javier Jimenezil Kärla, Helar Jalgil Valjala, Rauno Tammel Kaarma, Robin Albal Kärla, Mart Toomil Kihelkonna, Daniel Macielil Pöide, Markus Uuskaril Püha, Johan Vahteril Jaani ja Alari Saarel Muhu kihelkonna motiividega särk.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.