main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Guernseyl võib tulla triatloni teatevõistlus

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
27.09.2019
11:51

2021. aasta Saarte mänge korraldav Guernsey on võtnud plaani korraldada nende võistluste esimene segatriatloni teatevõistlus.

Jersey mees Ollie Turner, kes võitis Gibraltaril individuaalse pronksi ja meeste võistkondliku kulla toetab plaani igati. “Mulle see meeldiks ja ma arvan, et see on suurepärane idee,” ütles ta.

„Võistlesin teatejooksus Suurbritannia meistrivõistlustel ja seda on põnev vaadata. Võistlete oma meeskonnakaaslaste, mitte iseenda pärast, nii et surve on peal. See oli ilmselt kõige raskem võistlus, kus ma sel hooajal võistelnud olen, sest püüad panna oma meeskonnakaaslase kõige paremasse olukorda.”

Jersey on viimastel mängudel võtnud meeste võistkonna kulla (üksikud punktid kokku), kuid kui teha see segavõistkonnaks, on see kõigile põnevam. “Kõik ülejäänud võistkonnad panustavad hea võistkonna tegemisele ja see on kõigile veel üks võimalus medal võita,” märkis Ollie Turner.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.