main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenoored kuuendad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.01.2018
10:55

Kuni 18 aastaste noormeeste Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõistlustel saavutasid Saaremaa spordikooli kasvandikud kuuenda koha.

Turniir peeti Pärnus, kuhu oli kogunenud selle vanuseklassis parimad ja peeti I finaalgrupp. Saaremaa spordikooli noormeestel tuli küll kõikidest mängudest kaotus, aga võrreldes sügisega on tehtud pisike samm edasi.

„Meil on kahe vanuseklassi peale pandud kokku üks võistkond, kus siis on nii õige vanusega noormehi, kui ka nooremaid. U16 poistele on midagi raske ette heita, aga need poisid kes peaksid meil seda vankrit vedama, siis nemad ajasid ikka lati alla,” tõmbas Asko Esna kergejõustikuga paralleeli.

U18 vanuseklassil on veel sellel hooajal pidada Eesti meistrivõistlused, mis peetakse aprillis.

Noormehed mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Oskar Kivi, Mart Vahter, Lauri Lakkur, Egert Andrejev, Kaspar Lest, Markkus Erin-Uussaar ja Andre Koppel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.