main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pärast võidusõitu. Cycling Academy

Pärast võidusõitu. Cycling Academy

Mihkel Räim lõpetas Argentinas kukkumisega

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
29.01.2018
08:52

Argentinas toimunud mitmepäevasõidu Vuelta a San Juan Internacional pühapäeval sõidetud viimane etapp lõppes grupifinišiga, kust väljus võitjana itaallane Giacomo Nizzolo, Israel Cycling Academy klubis sõitev Mihkel Räim aga kukkus.

“Pole just viis, kuidas ma oleks soovinud lõpetada,” märkis Mihkel Räim. “Statistika õtleb, et ma kas võidan või kukun viimasel etapil. Nüüd juhtus jälle kukkumine. Ei midagi tõsist, mõned kriimustused ja marrastused, aga ma võin öelda, et kiiver päästis täna mind.”

Kokkuvõttes võitis velotuuri Gonzalo Najar. Teise koha teenis hispaanlane Oscar Sevilla (Medellin – Inder) ning poodiumi kolmandale astmele tõusis itaallane Filippo Ganna (UAE-Team Emirates).

Järgmise stardi peaks Mihkel Räim tegema veidi enam kui nädala pärast, kui Kolumbias toimub kuuest etapist koosnev Colombia Oro y Paz.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.