main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ando Õitspuu valiti klubi parimaks. Irina Mägi

Ando Õitspuu valiti klubi parimaks. Irina Mägi

JK Sarma tegi möödunud hooajast kokkuvõtteid

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
29.01.2018
08:50

Saaremaa jooksuklubi Sarma tegi eelmise nädala lõpus oma 2017. hooajast kokkuvõtted. Peolaua taga meenutati möödunud hooaja võistlusi, vaadati üle käesoleva aasta võistluskalender, korraldati viktoriin, tehti täiendusi JK Sarma seeriajooksude juhendis, arutati muid teemasid. Autasustati 2017. aasta parimaid ja tublimaid. Peoõhtul võeti klubi liikmeks kaks uut liiget.

Suure häälteenamusega valiti klubi parimaks sportlaseks Ando Õitspuu. Tema parimaks tulemuseks oli möödunud aastal väikesaarte mängudel jookstud 10 000 meetri aeg 32.33,38. See tulemus on maakonna kõigi aegade seitsmes tulemus sel distantsil. Lisaks kuulub temale eelmise aasta maakonna kergejõustiku edetabelis kuuel alal ülekaalukas esikoht, lisaks kahel alal veel teine koht. Tunnustuse pälvis ka Annika Vaher.

Selgitati välja klubi aktiivsemad liikmed. Siin arvestatakse liikmete osalemist võistlustel, tööd kohtunikuna, osalemist klubi koosolekutel. Teist aastat järjest osutus aktiivsemaks liikmeks Janek Aedmäe 125 aktiivsuspunktiga (osales 46-l ! üritusel), järgnes Valdo Aedmäe 115 (42

üritust), Villu Veel 112 (41 üritust), naiste tublim Maris Talvik 79 punktiga (34 üritust), Jan Kõrva 62 (26 üritust), Ando Õitspuu 56 (21), naiste teine Annika Vaher 55 (19), Tõnu Vaher 53 (21), naiste kolmas Anne-Li Tilk 46 (19) ja kümnendana Innar Sepp 45 punktiga (17). Kõige aktiivsem osavõtt liikmete poolt möödunud aastal oli jõulude ajal toimunud talvejooks.

Villu Veeli koostatud viktoriiniküsimustele vastamisel oli neljast võistkonnast parim võistkond koosseisus Innar Sepp, Aarne Hõbelaid, Raivo Nurja, Maris Talvik ja Jaanus Keerd.

Kuna juuli lõpus saab Saaremaa üks vanimaid klubisid 30-aastaseks, siis arutati ka suvise sünnipäeva pidamist. Meie harrastajatest klubisse kuulub 35 liiget, neist naisi 11. Osa liikmeid on Tallinnast. Asutamiskoosolekust kuuluvad klubisse Väino Vaha, Tõnu Vaher ja Paavo Vara. Kuu kaks hiljem liitusid Innar Sepp, Ain Kolplimäe, Roman Rannisto ja Hendo Väli.

Tõnu Vaher

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.