main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond oli mängueelsel treeningul keskendunud. Alver Kivi

Meeskond oli mängueelsel treeningul keskendunud. Alver Kivi

Vollefännidel tuleb Hispaanias tribüünidel end kehtestama hakata

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.02.2020
19:02

Saaremaa poolesajal fännil seisab täna õhtul Hispaanias Almerias Eesti aja järgi kell 21.30 algavas Saaremaa Võrkpalliklubi CEV Challenge Cupi kohtumises kohaliku meeskonnaga seista vastu 1000 kohalikule toetajale ja enda nähtavaks tegemiseks tuleb tõsiselt pingutada.

Almeria klubi mängukorraldaja Axe Mondi ütles, et saal peaks olema õhtul fännidest tulvil, sest selles linnas on võrkpall kindlasti populaarseim spordiala. Palju käiakse vaatamas ka teises liigas mängiva kohaliku korvpallinaiskonna mänge, aga kogu piirkonnas on loomulikult kuningas ikkagi jalgpall.

“Meil on kaks fännigruppi Pena, kes omavahel positiivses mõttes konkureerides meeskonnale tribüünidel hoogu juurde annavad,” rääkis Axe Mondi. “Tegu on suuresti sõpruskondadega, aga tullakse ka perekonniti, lauldakse, lüüakse trumme ja kolistatakse kõigega millega võimalik. Muidugi antakse kuuma ka häälepaeltele.”

Saaremaa toetajad on korraldajate poolt paigutatud tribüüni ülaosa paremasse nurka ja toimetada tuleb turvameeste valvsa pilgu all. “Mitte sellepärast, et meie fännid kipuks kaklema või kallale tulema,” vabandas Axe Mondi.

“Lihtsalt Hispaanias on pallimängudel sellised reeglid kehtestatud ja ka meie peame neid jälgima. Moeloojaks on siin jalgpall, kus selline tegutsemine on tavapärane. Loodan, et Saaremaa fännidele ei ole see probleemiks ja ei valmista suuri ebamugavusi.”

Almeria meeskonna võidu korral tuleb suur pidu ja veinil lastakse voolata. Kui peaks aga tulema kaotus, siis ollakse kurvad, aga midagi korraldama küll ei kiputa. Inimesed lähevad lihtsalt vaikselt koju ära. Saarlastel on aga edu korral Almerias pidutsemiseks aega terve reedene päev.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.