main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Taas roolis. Ott Tänak facebook

Taas roolis. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: suurim väljakutse on rehvivalik

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.02.2020
15:22

Nädalavahetusel sõidetava Rootsi MM ralli testikatsel viiendat aega näidanud Huyndai piloot Ott Tänak ütles, et suurimaks väljakutseks saab olema rehvidega ümberkäimine, kuna katsed on pikad ning lund ja jääd on vähe.

“Rajaolud pole sel aastal Rootsis väga kiita ja seetõttu tõotab tulla väga keeruline nädalavahetus,” tõdes rallipiloot facebooki vahendusel. “Piikrehvidega kruusa peal sõitmine tähendab aga seda, et naelad tulevad rehvidest kiiresti välja ja jäisetel lõikudel on pidamine pea olematu.”

Ott Tänak lisas, et ilmastikutingimustest hoolimata on tal hea meel jälle Rootsis olla, kuna siinsed teed on väga nauditavad. “Võtame kõike samm haaval ja eks siis näeme, kuidas siin asjad minema hakkavad,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.