main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart on oma elu tähtsaimat treenerit kohates meeldivalt üllatunud. Alver Kivi

Keith Pupart on oma elu tähtsaimat treenerit kohates meeldivalt üllatunud. Alver Kivi

Keith Pupart ja Hannes Sepp said Hispaanias üllatuskülalise

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.02.2020
14:32

Hispaanias Almerias võrkpalli eurosarja otsustavaks kohtumiseks valmistuvad Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp ja nurgaründaja Keith Pupart said õhtuseks kohtumiseks tribüünidel lisajõudu, sest fänniarmeega liitub nende kunagi treener Anne Poopuu.

“See on ikka väga meeldiv üllatus,” märkis meeskonna trenni lõppedes Anne Poopuud kallistanud Keith Pupart. “Kohtusime viimati aastate eest Itaalias koondise mängul, vahepeal pole meil kontakti olnud. Kindlasti on see tunnustus, kui minu elu üks tähtsamaid treenereid on mängul. Luban, et mängime poole paremini ja me võidame selle mängu.”

Hannes Sepp oli samuti oma treenerit kohates meeldivalt üllatunud ning kinkis Anne Poopuule ja ta kaaslasele õhtuseks kohtumiseks vabapääsmed. “Mul on väga hea meel ja nüüd kindlasti võidame selle mängu,” oli ka mänedžer enesekindel.

Praegu koduperenaise ametit pidav Anne Poopuu elab praegu Almeriast 1000 km kaugusel San Sebastianis ja mängule tulemine oli tema jaoks ainus eesmärk. “Kõige tähtsam, et meeskond selle lennureisi üle elas ning kõik on elus ja terved,” lausus ta.

“Elan Saaremaa võrkpalliklubile kogu aeg kaasa ja kui võimalus, siis vaatan arvutist ka mänge. See on suur asi, et selline meeskond tehti ja ammu oleks pidanud nii kaugele jõudma. Ma olen väga-väga õnnelik, et saan seda mängu täna kohapeal vaadata ja loodan ka, et saame ühe suurepärase võidu.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.