main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fännid tribüünidel. Allan Mehik

Fännid tribüünidel. Allan Mehik

Vollefännid saavad taas saali

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.11.2020
08:22

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas pääseb sellest nädalast publik saali, sest Eesti võrkpalliliit otsustas täna kõigile oma egiidi all toimuvatele võistlustele taas pealtvaatajaid lubada, vahendab võrkpall24.

Valitsus kiitis teatavasti esmaspäevasel e-istungil heaks reedel kokkulepitud täiendavad koroonaviiruse SARS-Cov-2 leviku vastased piirangud, et kaitsta Eesti inimeste tervist ja elu ning vältida meditsiinisüsteemi ülekoormamist. Statsionaarsete istekohtadega siseruumides võib avalikul üritusel osaleda värske info kohaselt kuni 400, muul juhul kuni 250 ja välitingimustes 500 inimest. Võrkpallimängude puhul käib jutt teisest variandist ehk kuni 250 inimesest, juhul kui saalis on võimalik inimesi hajutada sedasi, et pooled istekohad jäävad tühjaks.

Kõigil pealtvaatajatel on kohustus kandi maski. Maski ei pea kandma vaid alla 12-aastased ja need, kellel pole tervislikel põhjustel, erivajaduse või töö ja tegevuse iseloomu tõttu võimalik seda teha. Samuti kehtib mängudel 2+2 reegel.

„Võrkpalliliidu juhatus sai täna kokku ja kuna valitsuse enda reeglid ürituste korraldamise osas on juba piisavalt karmid, siis otsustasime, et meie enam eraldi oma piiranguid ei sea,” põhjendas võrkpalliliidu peasekretär Helen Veermäe otsust. „Põhjus, miks me erinevalt teistest suurematest alaliitudest eelmistel nädalal oma võistlustele publikut ei lasknud, oli seotud meistriliigas (Tallinna Selver) ja esiliigas (LotusTimber/Neemeco) tekkinud koroona üksikjuhtumitega. Vaatasime, kas see eskaleerub edasi teistesse klubidesse või mitte. Õnneks ei eskaleerunud.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.