main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Seeman võitleb palli pärast. Alver Kivi

Sander Seeman võitleb palli pärast. Alver Kivi

Ninaluu murdnud Sander Seeman endale hinnaalandust ei tee

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.11.2020
14:42

Jalgpalli Premium liiga võidukas kohtumises Tallinna Legioni vastu ninaluu mõra saanud FC Kuressaare poolkaitsja Sander Seeman vigastusest suurt numbrit ei tee ja tahab juba laupäeval Kalevi vastu lahingusse minna.

Kure poolkaitsja Sander Seeman sai Tallinnas Sportland Arenal mängitud kohtumises vigastada 20. minutil oma trahvikasti juures toimunud võitluses Legioni ründajaga. Pärast mängu tuvastati ninaluus mõra. „Eluvaim on sees ja pole hullu midagi,“ tunnistas ta.

„Ega ma sellele vigastusele eriti ei mõtle, ülejäänud mängu mängisin ju nii ära. Püüame maski leida ja siis sellega mängida. Eks teisedki on maskiga mänginud ja mina küll siin järele anda ei taha. Ja eks meil on koosseis praegu õhuke ka ning iga mees on arvel.“

Laupäevane kohtumine Kaleviga on Kurele jätkuvalt oluline, sest oma võidu ja Transi kaotuse korral Legionile on võimalik tõusta kaheksandaks ja vältida üleminekumänge. „See mäng on vaja võita ja teha kõik, et asi meie enda taha ei jääks,“ tõdes Sander Seeman.

„Kindlasti me alla 3 punkti ei taha, aga usun, et Kalev ei tee meile seda kuidagi kergemaks ja tullakse täiega panema. Kui tahame olla edukad peame samamoodi võitlema, kui tegime seda Legioni vastu. Võitlust tuleb kindlasti palju.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.