main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass rünnakul. St. Marys

Matthias Tass rünnakul. St. Marys

Matthias Tass oma meeskonna parim

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
26.11.2020
08:24

USA-s tehti algust korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeima divisjoni mängudega. Eestlastest jooksid esimestena väljakule Matthias Tass ja Leemet Böckler, kelle kodumeeskond Saint Mary’s Gaels kaotas Crossover Classic nimelisel miniturniiril Memphis Tigersile 56:73, vahendab korvpall24.

Kolmandat aastat Saint Mary’se ülikoolis õppiv Tass kuulus algviisikusse ning mängis 31 minutit, mille jooksul viskas meeskonna parimana 15 punkti (kahesed 6/11, vabavisked 3/5), hankis kuus lauapalli, andis kolm resultatiivset söötu ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Negatiivse poole pealt tegi eestlane kaks pallikaotust ja ühe isikliku vea.

Sioux Fallsis toimuva kolmepäevase turniiri järgmises mängus läheb Saint Mary’s vastamisi Northern Iowa ja Western Kentucky paari kaotajaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.