main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Victoria Vihman mängib palli lahti. Alver Kivi

Victoria Vihman mängib palli lahti. Alver Kivi

Victoria Vihman ja Kristina Teern koondisega valikturniirile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.10.2019
09:01

Tüdrukute U17 jalgpallikoondist ootab 20.-26. oktoobrini ees EM-valikturniir Slovakkias, kus lisaks võõrustajatele minnakse vastamisi Soome ja Austria eakaaslastega. Koondisesse kuuluvad FC Kuressaare väravavaht Victoria Vihman ja ründaja Kristina Teern.

Eesti noortekoondis kuulub neljandasse alagruppi ning avapäeval kohtutakse Soomega.  Kolm päeva hiljem, 23. oktoobril on Eesti vastaseks Austria. Viimane vastasseis peetakse 26. oktoobril, kui kohtutakse Slovakkiaga.

Alagrupist pääsevad edasi Eliitringi kaks paremat koondist ning kõikide alagruppide peale neli paremat kolmanda koha omanikku. Viies alagrupis on juba kohtumised peetud ning kindlateks edasipääsejateks on Taani, Prantsusmaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Poola, Venemaa, Šveits ja Türgi. Eliitringis on koha kindlustanud ka parima asetusega Hispaania ja tiitlikaitsja Saksamaa.

Finaalturniiril, mis toimub järgmise aasta maikuus Rootsis, osalevad lisaks võõrustajatele veel seitse riiki.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.