main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaan Truu käiku mõtlemas. Alver Kivi

Jaan Truu käiku mõtlemas. Alver Kivi

Välkkabe tiitel Jaan Truule

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
08.02.2020
09:18

Neljapäeva õhtul mängiti maakonna välkkabe meistrivõistluste kaks viimast osavõistlust.

Viienda turniiri võitis Jaan Truu 6,5 punktiga 8-st. Järgnesid Heino Tammeaid 5 ning Villu Kallas ja tema kohta tagasihoidlikult esinenud Ivar Truu võrdselt 4 punktiga.

Kuigi Ivar Truu võitis seejärel viimase turniiri võimsa 7,5 punktiga, oli üldarvestuse esikoht juba otsustatud, sest Jaan Truul oli 3 esikohta konkurendi kahe vastu (neljanda turniiri oli võitnud Heino Tammeaid).

Kohapunktide süsteem 11, 9, 8 jne. soosib esikoha võitmist, aga eks  selle nimel ju võisteldaksegi. Viimase turniiri teine koht kuulus Jaan Truule 5,5 ning kolmas Villu Kallasele 4 punktiga.

Lõppjärjestuseks kujunes: 1. Jaan Truu 42 (44-st), 2. Ivar Truu 40, 3. Heino Tammeaid 37, 4. Villu Kallas 30,5 ja 5. Olev Krull 24 kohapunkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.