main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janno Õunpuu nautis kodusaarel mängimist. Irina Mägi

Janno Õunpuu nautis kodusaarel mängimist. Irina Mägi

Janno Õunpuu: Saaremaa vastu on huvitav mängida

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.02.2020
09:19

Neljapäeval Kuressaare spordihoones Saaremaa Võrkpalliklubi vastu TalTechi meeskonnas kodusaarel meistriliigas debüüdi teinud Janno Õunpuu nautis tugevat vastast ja täistribüünide ees mängimist.

“Kui pannakse platsile, siis tuleb minna ja täiega panna,” ütles teises geimis mängu sekkunud ja oma meeskonnale kokku 6 punkti toonud Janno Õunpuu. “On keeruline ennast soojana hoida ja mängu sees väljakule tulla ning närv oli muidugi sees. Aga paar lööki ja hakkas tulema. Emotsioon on muidugi super ja midagi hullu ei olnud, kuigi mõned oma pallid oleks võinud paremini ära mängida.”

Päris rahule Janno Õunpuu oma sooritusega siiski ei jäänud. “Natuke jääb kripeldama see, kui Andris (Õunpuu) andis mulle kandikul palli ette ja oli vaja see vaid maha lüüa, et geim ära võita. Kahjuks läks seekord nii,” märkis ta.

Samas on Janno Õunpuu hinnangul Saaremaa väga tugev meeskond, kuid TalTech teeb oma asja ja saarlased omakorda ajavad oma rida. “Tegelikult on nende vastu mõnus mängida, sest kui ongi selline tugev vastane, siis tuleb lihtsalt väljakule minna ja mängida,” leidis ta.

Küsimus, kas pakkumise korral oleksid valmis Saaremaaga liituma tekitas Janno Õunpuus väikese pausi. “Tuleks kindlasti mõelda, aga ma olen end Tallinnas sisse seadnud ja arvan, et sealt oleks väga raske ära tulla,” kõlas vastus.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.