main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Alver Kivi

Mäng käib. Alver Kivi

Vähemuses Kure alistas kodus Maardu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.05.2019
23:40

Jalgpalli Premium liiga hooaja esimeses murumängus alistas vähemuses mänginud FC Kuressaare koduväljakul 1:0 Maardu Linnameeskonna, kellele oldi viimased viis mängu kaotatud.

“Võib öelda, et Maardu on meile ebamugav vastane ja mäng näitas, et kerge polnud ka seekord,” märkis FC Kuressaare peatreener Jan Važinski. “55 minutit mängisime vähemuses ja lõime ka värava. Teisel poolajal olime teravamad ja reaalseid võimalusi oli meil Maardust rohkem.”

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises olid vastamisi meeskonnad, kes on seadnud endale eesmärgiks liigasse püsima jääda. Tänavuse esimese kohtumise oli Kuressaare võõrsil 0:1 kaotanud.

Kohtumine algas mõlemapoolsete võimalustega, Maardu tabas korra posti ja Kure latti. 35. minutil teenis võõrustajate poolkaitsja Sander Seeman teise kollase kaardi ja meeskond jäi vähemusse. Kolm minutit hiljem lõi Rauno Tutk võiduvärava.

“Me läksime plaaniga, et ei tohi neil lubada mängida vabalt ja proovisime ise palliga olla kannatlikud,” rääkis Jan Važinski. “Kõik toimis selle momendini kuni punast kaarti polnud. See muutis pilti ja pidime hakkama mängima kaitsest lähtuvalt.”

Maardu üritas peamiselt keskelt ja häid tsenderdusi oli vähe. Jan Važinski ütles, et nad teadsid, et sellega on variante vähe ja proovisid mõõda maad mängida ja otsisid Vitali Gussevit, kes on Maardu võtmemängija. “Ei saa öelda, et ta oli täna terav, aga poisid keskendusid ka temale,” lisas peatreener.

Kuigi külalised surusid, olid head võimalused võõrustajatel, mitu teravat olukorda lõi vahetusest sekkunud Rasmus Saar. “Teadsime, et nad tulevad suurte jõududega rünnakule ja meil tulevad võimalused kontratest. Kahjuks neid ei realiseerinud, aga null on taga,” sõnas Jan Važinski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.