main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubiga liitus koondislane Henri Treial

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.05.2019
13:28

Saaremaa Võrkpalliklubi lõi uueks hooajaks käed Eesti koondise keskblokeerija Henri Treialiga.

Peatselt 27 aastaseks saava Henri Treial on 204 cm pikkune mängumees, kes alustas oma karjääri Võru Võrkpalliklubis ja jätkas Bigbank Tartus. 2016. aastal teenis Henri Treial esimese välislepingu Tšehhist, kust ta mängis kaks hooaega. Eelmine hooaeg mängis ta koos Kristo Kolloga Itaalia esiliigas VBC Mondovi meeskonnas.

Henri Treiali sõnul tuli otsus suhteliselt lihtsalt. „Kuna seljataga oli väga pingeline välishooaeg, siis tundsin, et hea on tulla hetkeks koju tagasi,” lausus ta. “Kuna Saaremaa eesmärgid ja plaanid on suured ja mängitakse ka eurosarjas, siis tundus see olevat minu jaoks hetkel ideaalne valik.”

Keskblokeerija lisas, et on otsusega ise väga rahul. Isiklikus plaanis loodab ta olla klubile võimalikult suureks abiks, et saavutada edu ja seatud eesmärgid täita. “Üritan anda endast parima ja alati midagi juurde õppida. Kindlasti saab olema väga huvitav hooaeg ja ootan seda juba põnevusega,“ märkis Henri Treial.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.