main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Saaremaa tennisistid karikasarjas liidrid

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
10.05.2019
13:17

Tallink Tennisekeskuses toimunud noorte klubide karikavõistluste esimese etapi järel on kuni 13-aastaste tüdrukute seas liider Saaremaa TK.

Kokku anti karikavõistlusteks selles vanuserühmas üles viis naiskonda ja võitja selgub, kui kõik kõigiga on kohtunud. Tabeli liidrid on Saaremaa TK ja AOTK II, kellel mõlemal on kahest kohtumisest kaks võitu.

Saaremaa TK võistkonnas mängivad Grete Gull ja viljandlanna Brit Martin. “Nendes kohtumistes meil väga mänguks ei läinud,” märkis treener Rauno Gull. “Meie tase oli vastastest parem. Küll aga võib oodata tõsisemaid mänge augustis, aga kui tüdrukud on terved, siis läheme karikavõidu peale välja.”

Rauno Gulli sõnul mängib Grete Gull sel aastal koduseid turniire vähe ja rohkem panustada mängudele välismaal. “Tahame saada kogemusi ja rahvusvahelisi vastaseid, et järgmisel aastal juba tõsisemalt panustada,” lausus ta.

Finaalturniir peetakse 15. ja 16. augustil Kadrioru Tennisekeskuses. Kokku osales 14 klubi ja võistlused peeti kolmes vanuserühmas ja mängis ligi 200 last.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.