main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mänguks valmis. FC Kuressaare

Mänguks valmis. FC Kuressaare

FC Kuressaare U17 jätkab Eliitliigas täiseduga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.05.2019
09:56

Eesti jalgpallimeistrivõistluste U17 Eliitliiga kolmandas liigas on FC Kuressaare võitnud kõik viis kohtumist ja on turniiritabelis teisel kohal.

Saarlased on võitnud FA Tartu Kalevi 3:2 (Andero Kivi 2, Karl Karlos Burk), Kohtla-Järve JK Järve 3:0 (Henry Saar 2, Andero Kivi), FC Ajax Tallinna 2:1 (Raul Tahk, Henry Saar), Harju JK Rae 3:1 (Marcus Puust, Raul Tahk 2) ja JK Kuusalu Kalevi 3:0 (Marcus Puust, Indrek Mäeots, Raul Tahk).

Treener Sander Viira ütles, et tulemused on head, kuigi enamus mänge on olnud tasavägised. “Kindlaid võite on olnud kaks ja neis oli ka mängupilt meie kasuks,” lausus ta. “Väravaid oskame teistest paremini lüüa ja meil on ka head ründajad. Ka kaitses oleme olnud oma vastastest praegu paremad.”

Samas tõdes Sander Viira, et võidud on teinud poisid pisut laisaks ja sellest tulenevalt on mängupilt olnud vahel kohutav. “Aga poisid arenevad ja panevad füüsiliselt juurde,” märkis ta. “Paraku oleme palliga veel kohati ebakindlad ja üritan süstida enesekindlust. Palliga mängus on vaja juurde panna ja liiga on selle arendamiseks sobilik.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.