main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tormi Niits Kuressaares mängimas. Alver Kivi

Tormi Niits Kuressaares mängimas. Alver Kivi

Tormi Niits liitus Rakvere Tarvasega

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
08.08.2019
08:39

Neli viimast aastat korvpalli meistriliigas Pärnu Sadama värvides mänginud 21-aastane ja 198 cm pikkune Tormi Niits liitus Rakvere Tarvase meeskonnaga.

“Eks aeg on edasi minna ja soov on rohkem mänguaega teenida,” põhjendas Tormi Niits oma sammu. “Enesekindlust oleks vaja mängus juurde saada, tahaks end meeskonna rotatsiooni mängida ja oma potentsiaali realiseerida.”

Eeelmisel aastal Eesti-Läti korvpalliliigas sai Tormi Niits 25 mängus keskmiselt kirja 13,2 minutit, viskas 2,9 punkti ja võttis 2,1 lauapalli. Ka pronksiseerias jäi tema roll minimaalseks, kui mänguminuteid kogunes kuues mängus keskmiselt vaid 4,7.

Kuigi mänguaega jagus Orissaarest sirgunud mängumehele eelmisel hooajal suhteliselt vähe, siis Pärnu perioodist jäävad Tormi Niitsile vaid positiivsed mälestused. “Seal kasvasin ma poisist meheks ja lõpuks võitsime ka Eesti meistrivõistluste pronksmedali,” lausus ta.

Uuele meeskonnale ja uuele hooajale vaatab Tormi Niits lootusrikkalt. “Eks igas elemendis on vaja juurde panna, et ennast realiseerida. Aga olen suvel kodus palju vaeva näinud ja on endalgi huvitav vaadata, kui palju ma olen juurde pannud,” lausus järgmise nädala algul oma meeskonnaga liituv korvpallur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.