main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Optimistklassi esikolmik. Saaremaa Merispordi Selts

Optimistklassi esikolmik. Saaremaa Merispordi Selts

Noorpurjetajad selgitasid maakonna meistreid

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
08.08.2019
08:45

6.-7. augustini toimusid Roomassaares Saare maakonna meistrivõistlused purjetamises klassidele Laser Radial, Zoom8 ja Optimist.

Kahe päeva jooksul said purjetajad oma oskusi näidata küllaltki erinevates ilmaoludes. Kui teisipäeval purjetati keskmiselt värskes tuules, siis kolmapäeva alustati äikese ja tuulevaikuse tõttu sõitude edasilükkamisega. Viimane sõit kulges aga tugevas tuules. Kokku peeti kaheksa võistlussõitu, vahendab Saaremaa Merispordi Selts.

Arvukaimas paadiklassis – Optimistil saavutas esikoha Henri Lember, hõbemedali sai kaela Rico Robert Alliksoon ning pronksi vääriliselt purjetas Artur Ader.

Zoom8-l tuli maakonna meistriks Jason Mäeots ja Laser Radialil Silver Vahstein.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.