Liis Lepik alustas Meistrite liigat kaotusega

Kategooriad: Jalgpall
08.08.2019
08:37

FC Flora naiskond alustas jalgpalli Meistrite liiga valikturniiri valusa 2:3 kaotusega Soome meistri, tänavuseks hooajaks esiliigasse langetatud PK-35 Vantaa vastu. Kohtumises tegi kaasa ka keskkaitsja Liis Lepik.

Maarja Saulep lõi 16. minutil FC Flora juhtima ja Getter Saar suurendas teise poolaja alguses Flora eduseisu 2:0-le. 56. minutil lõi PK-35 nurgalöögi järel ühe värava tagasi ning 86. ja 90+1. minuti väravad tõid soomlannadele ülimagusa võidu.

Laupäeval mängib Flora Kasahstani naiskonna WFC BIIK-Kazygurtiga.