main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noored korvpallurid trennis. MTÜ Saaremaa Korvpall

Noored korvpallurid trennis. MTÜ Saaremaa Korvpall

Spordikool kaasajastas treeningvarustust

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
08.08.2019
08:36

Saaremaa spordikool kaasajastas valla Huviharidusprojekti toetusega oma  treeningvarustust uute vahendite ja innovaatiliste lahendustega, milliseid teistel Eesti noorte klubidel ei ole.

“Igasugune varustuse kaasajastamine ja uute võimaluste lisamine parandab kindlasti treeningute kvaliteeti, aga kas ka lapsi sellepärast spordikooli juurde tuleb on raske öelda,” ütles kooli direktor Mati Mäetalu.

Noored korvpallurid said nüüd oma füüsiliste võimete ja  mänguoskuste parandamiseks 1000 euro eest Inglismaalt ja USA-st erinevate harjutuste tarbeks vajalikke uusi vahendeid, mis treener Siim Hiie sõnul annavad kvaliteedile ja kogu protsessile kõvasti juurde.

“Eeskätt võimaldavad uued vahendid teha trennid laste jaoks huvitavamaks,” lausus ta. “Eriti hindan kaitsekujukesi, sest seni tegime harjutusi tavaliste torbikutega. Paraku lähevad lapsed ikka lohakaks ja astusid neist lihtsalt üle, nüüd peab aga kujukestest mööda mängima.”

Spordikoolis harjutavad laskjad saavad nüüd oma treeningutel kasutada 1940 eurot maksnud uut relva Anschütz. “Senised relvad on soetatud juba tosinkond aastat tagasi ja need hakkavad lihtsalt otsa saama,” märkis treener Martin Kosemets. “Mõni laps saab nüüd kindlasti rohkem trenni teha. Tegu on uue ja töökindla mudeliga, mis kindlasti lisab ka kvaliteeti.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.