main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Toomas Sepp proovib kätt rallikrossi rajal

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.06.2018
08:20

Vaatamata Saaremaa ralli korraldamisest loobumisele on Toomas Sepp jätkuvalt autospordi juures ja nüüd paneb ta end proovile rallikrossirajal.

„Ei tahtnud autospordiga täiesti hüvasti ka jätta ja midagi peaks ju ikka tegema,“ selgitas Toomas Sepp. „Rallikrossiga sai ju kunagi alustatud ja see, et ma ala juures tagasi olen on nüüd paljude asjade kokkulangemine.“

Toomas Sepp võistleb Crosskart Xtreme klassis tehases ehitatud auto. Esimesel etapil Kulbilohus sõitis ta välja kaheksanda koha ja oli täis tahtmist ka Rakvere lähistel Kehala Ring rallikrossirajal, kus sõideti Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 sarja kolmas etapp.

Just Crosskart Xtreme pakkus palju põnevust ka pealtvaatajatele, sest seal toimusid tõsisemad viperused, mille käigus lõpetas kolm sõitjat oma võistluse rajapiirdes, teiste hulgas oli ebaõnne sõdur ka Toomas Sepp.

„Hommik oli paljutõotav, kui sõitsin vabatreeningul välja absoluudi kolmanda aja,“ rääkis ta. „Paraku start ebaõnnestus ja kaasvõistlejad aitasid ka siin kaasa. Kahju, et nii läks, sest oleksin tahtnud hooaja lõpuks midagi kirja saada, et järgmisel aastal juba mõnele kohale ka sõita. Nüüd jääb paar etappi vahele.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.