main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tüdrukute võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tüdrukute võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Minivõrkpallurid lõpetasid hooaja

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.06.2018
12:31

Järjekordne pikk ja põnev hooaeg on lõppenud, kui  1.-3. juunini peeti Võrus Eesti võrkpallimeistrivõistlusi U14 vanuseklassile.

Nii poiste, kui ka tüdrukute turniiril jaotati 20 võistkonda alagruppidesse ja seejärel selgitati välja kõik kohad. Saaremaa Spordikooli noormeeste saagiks jäi alagrupis 3 kaotust ja üks võit, mis andis neile võimaluse mängida kohtadele 9.-16. Lõpptulemuseks saarlastele 15. koht. Poiste treener Asko Esna ütles, et kõiki poisse ei saanud kaasa võtta, keda oleks tahtnud. „Eks see kooliaasta lõpp ole lastele väga tihe, kellel on tasemetööd, eksamid ja ekskursioonid jms. Mängisime nendega, kes said ja tulemus sellele ka vastav. Üle varju hüpata ei saa ja paremini saaks alati, aga see nõuab ennekõige lastelt rohkem tahtejõudu,” rääkis Esna.

Tüdrukute turniir kulges saarlastele sarnaselt poistele, kus alagrupis saadi neljas koht ja pääseti mängima kohtadele 9.-16. Põnevate mängude tulemusena saavutasid saarlannad 14. koha.

Tüdrukute juhendaja Cristin Lepp: „Võistlusega jäin rahule, sest parandasime oma eelmise hooaja tulemust. Tüdrukud olid tubli ja tulid rasketest olukordadest välja, kuigi kohati tegime ise omale elu keeruliseks. Kokkuvõtvalt olen oma hoolealuste üle uhke ja loodame, et järgmisel aastal parandavad nad veel oma tulemust.”

Poisid mängisid koosseisus: Kauri Bõstrov, Richard Keerd, Lauri Sepp, Uku Kirs ja Jesse Esna.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Kaari Liis Pihel, Sessely Järvalt, Lissel Lee Tamtik, Geidi Tasane, Katrin Teng, Merili Haak, Kirke Viik ja Marelle Lehtjärv.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.