main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare Cup toob mängima pea kakssada tennisisti

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
06.06.2018
08:37

7.-9. juunini mängitakse 10 000 euro suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril Kuressaare CUP paarismänge ning osalema tuleb pea 200 meest ja naist üle Eesti.

„Osalejate arv on täpselt nii suur, kui palju Kuressaare väljakutel kannatab kolme päevaga ära mängida,“ rääkis võistluste direktor Riho Kallus, kelle sõnul on see maksimum, sest muidu oleks vaja juba rohkem väljakuid.

„Meil on paarismängud eelkõige sellepärast, et ta ei ole suunatud mitte niivõrd ainult tippspordile, vaid ka seltskondlikule tegevusele. Paarismäng on ägedam ja seepärast on siin ka harrastusmängijaid palju. See on aastas ühekordne üritus ja seepärast ka huvi suur.“

Kuressaare tennisekeskuse väljakutel on võistlejad jagatud sportliku taseme järgi ja kõrgeimas Pro liigas on Riho Kalluse hinnangul väga head mängijad. „Seal on tugevad paarid, kus võib näha mängimas Armand Levandit, Morten Ristlaidi ja mitmeid noori tulevikulootusi,“ selgitas ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.