main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak ja Martin Järveoja. facebook

Ott Tänak ja Martin Järveoja. facebook

Ott Tänak tahab Sardiinias mullust edu korrata

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
06.06.2018
08:39

Toyota WRC-l kihutavad Ott Tänak – Martin Järveoja tahavad autoralli MM-sarja seitsmendal etapil Sardiinias eelmise aasta edu korrata.

“Sardiinia on minu jaoks väga eriline ralli, sest sain seal aasta tagasi enda esimese võidu,” ütles Ott Tänak Toyota pressiteate vahendusel. “Loodetavasti õnnestub ka sel aastal hea tulemus teha. Usun, et Korsika on selle hooaja üks võtmerallisid. Portugalis ei läinud kahjuks nii hästi kui planeerisime või lootsime ja seepärast on tähtis nüüd häid punkte teenida.”

Ott Tänak ütles, et püüab olla nii valmis kui võimalik, sest ta teab, et tiim töötab selle nimel kõvasti. “Olen autoga väga rahul, Argentinas oli auto fantastiline ja ka Portugalis tundsin end roolis hästi,” lausus rallipiloot. “Nüüd peame selle kiiruse heaks tulemuseks vormima. Olen kindel, et oleme võimelised Sardiinias korralikku tulemust tegema.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.