main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Esimesel Ruhnu saarel toimunud jooksuvõistlusel osales ligi poolsada jooksjat

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
05.06.2018
08:19

Eesti väikesaared on ainulaadsed ning sealsed jooksuvõistlused veelgi harukordsemad.  Väikesaartel toimuvad jooksuvõistlused on heaks põhjuseks võtta ette väike meresõit mandrimelust eemale ning ühendada siseturism liikumisrõõmuga, vahendab Marathon100.

Laupäeval toimunud Liise jooks Ruhnus oli just selline ettevõtmine, kus kena suveilmaga oli võimalik väisata väikest Ruhnu saart ning hea tahtmise korral sellele joostes ka tiir peale teha.

Esimesel Liise jooksul pani jala joonele 49 inimest. Kavas oli kolm jooksudistantsi – 10,9km, poolmaraton ja maraton.

10,9 km distantsil startis 22 jooksjat ning kõige kiirem oli Danel Taur.  Laupäeval tõi Ruhnus võidu tulemus 46.11. Naistest oli kiireim Ester Marjapuu.

Poolmaratoni võitis endine tippjalgpallur Raio Piiroja tulemusega 1.31.42.  Naistest oli samal distantsil kiireim Triin Pohlak (1.49.26).

Maratonirajale läks sel korral viis jooksjat ning võidu võtsid Erkki Etverk (3.27.22) ja Siiri Kaaver (4.02.38).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.