main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kiur-Juhan Lapp võitis Tallinnas esikoha

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
05.06.2018
08:18

Valjala kooli 14-aastane 8. klassi õpilane Kiur-Juhan Lapp (LTK Tops) saavutas üleeile Tallinnas peetud rahvusvahelisel lauatenniseturniiril Tallinn Open M15 arvestuses esikoha.

Esimeses kohtumises pidi ta mängima teise saarlase Kent Kütiga (LTK Tops). Mäng oli tagavägine ja lõppes Lapi 2:1 võiduga. Nii alistas ta teel finaali veel kaks vastast ühesuguse tulemusega 2:0.

Finaalis suutis Hugo Eerik Jõgi (SK Markus) Lapilt ühe geimi võita, kuid ei enamat ja nii kuulus turniirivõit täiseduga esinenud Lapile. Kent Kütt kohtus kolmanda koha kohtumises Soome esindaja Ilja Krivoviga ja kaotas jällegi 1:2. Nii sai Kütt kümne osalejaga turniiril 4. koha. Lapi ja Küti treener on Gunnar Usin (LTK Tops).

M15 vanuseklassis lõi kaasa ka kolmas Saaremaa poiss Kaspar Kaseväli, kel tuli leppida kümnenda kohaga.

M17 arvestuses osales kuus noormeest. LTK Tops poisid Markos Pukk ja Ekke Jaak Valge (mõl LTK Tops) saavutasid vastavalt 4. ja 5. koha, kuid said oma tugevusgrupis soomlase Martin Kukkoneni järel teise ja kolmanda koha autasud.

Rasmus Reinaru ja Indrek Jaaska said M11 klassis 13 osaleja seas vastavalt 11. ja 12. koha. M13 klassis oli Kevin Kaseväli 14.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.