main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Petankikarikal asus juhtima Aare Trave

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
05.06.2018
08:17

Laupäeval peeti Laimjalas maakonna petanki karikavõistluste kolmas etapp, kus kavas oli duode ehk paaride võistlus.

Täiseduga võitsid esikoha Marek Kolk ja Paul Kolk. Viie võidu ja ühes kaotusega pidid teise kohaga leppima Margit Lepp ja Siim Sooäär. Kolmanda koha said Aare Trave ja Hannes Raimla. Järgnesid: 4. Gennadi Andrejev – Alar Andrejev, 5. Terje Pahk – Enno Kermik, 6. Urmas Talistu – Ken-Erki Kermik, 7. Mihkel Vinkel – Aadu Vinkel.

Esikolmiku omavaheliste mängude tulemusi: Kolk/Kolk – Lepp/Sooäär 13:7, Kolk/Kolk – Trave/Raimla 13:1, Lepp/Sooäär – Trave/Raimla 13:8.

Karikavõistluste üldarvestuses asus 110 punktiga juhtima Aare Trave, kes pole seni peetud kolmest etapist võitnud küll ühtegi, kuid mees on stabiilselt esikolmikusse mahtunud. Travele järgnevad: 2.-3. Marek Kolk ja Gunnar Usin (mõl 100 p.), 4. Siim Sooäär (92 p.), 5. Gennadi Andrejev (63 p.), 6. Alar Andrejev (61 p.), 7. Enno Kermik (60 p.).

Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.