TipaTapa jalgpalliturniir 2018 tiitlid läksid Astesse

Kategooriad: Jalgpall
26.04.2018
16:19

11. korda toimunud jalgpalliturniiril võidutsesid nii Kooliliigas kui ka Meistriliigas Aste põhikooli võistkonnad.

Kooliliigas, millest võttis osa 8 võistkonda, toimus kaks etappi.

Võidu võttis Aste II võistkond 18 punktiga. Teine koht kuulus sama punktisummaga Orissaare võistkonnale. Otsustavaks sai omavaheline kohtumine, mille võitis Aste. Kolmas oli Kärla võistkond.

8. Tornimäe 1 punkt

Meistriliigas, kus osales 6 võistkonda, toimus kolm etappi.

Aste Põhikooli I võistkond mängis koosseisus: KEVIN ZENKEVICS, MÄRTEN VESSIK, TAURI KUNGLA, RASMUS MÄND, KRISTJAN RAAMAT, KRISTOFER KÄEN, JANARI PAJU, KRIS NOOK, CRISTO ALLE

Omavahel kohtuti kolmel etapil. Võidu saavutas Aste I võistkond 42 punktiga. Teise koha pärast käis viimasel etapil äge võistlus ja sellest väljus parimana Saaremaa Ühisgümnaasiumi võistkond, kes kogus 27 punkti. Kolmas koht kuulus Valjala võistkonnale 23 punktiga.