Kulturismi ja fitnessi karikavõistlustelt hulk karikaid

Kategooriad: Kulturism
26.04.2018
16:20

Tallinnas Saku Suurhallis toimusid Eesti kulturismi ja fitnessi karikavõistlused. Ligi 90 võistleja hulgas saavutasid suurepäraseid kohti ka saarlased.

Juunioride klassikalises kulturismis, kus võtavad omavahel mõõtu kuni 23aastased noored, saavutas Janis Krupinš teise koha. Alles teistkordselt võistelnud 21aastane saarlane lausus, et on tulemusega igati rahul: “Sain väga laheda kogemuse! Võin öelda, et aprillikuuga olen rahul! Sel aastal on nii välja kukkunud, et igas kuus olen suutnud midagi suurt ja meeldejäävat teha. Võtsin nüüd eesmärgiks seda jätkata.” Esimese võistluse tegi Krupinš kaasa nädal varem Pärnus, kus ta osales algajatele mõeldud võistlusel, kus sai kolmanda koha.

Meeste klassikalises kulturismis, kus esikoha võitis Siim Savisaar, pidid saarlased leppima teise ja kolmanda tulemusega. Rain Kuusnõmm oli teine ja Peep Reinart kolmas. Reinart tunnistas, et oli eelnevalt kõvasti tööd teinud ja läks võitma, kuid konkurendid olid paremad.

“Ausalt öeldes tulemusega väga rahul ei ole. Tuleb au anda teistele võistlejatele. Siim ja Rain olid seekord paremad. Müts maha!” Peep Reinart nentis, et seni tal kulturismis võita ei ole õnnestunud, kuid teisi ja kolmandaid kohti on varasemast hulgaliselt. Parimaks tulemuseks on Reinartil 2015. aastal Euroopa meistrivõistlustel saavutatud kolmas koht klassikalises kulturismis -171 cm.

Kui klassikalises kulturismis oli Rain Kuusnõmm teine, siis kulturismis saavutas kolmanda koha tema vend Raigo Kuusnõmm. Võitjaks meeste kulturismis tuli ülekaalukalt Ott Kiivikas.

Naiste bikiinifitnessi +169cm kategoorias saavutas teise koha Mari Pukk.