main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Punkt on teenitud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenoored võitsid oma finaalgrupid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.04.2018
16:22

Saaremaa Spordikooli U18 poisid, kui ka tüdrukud võitsid Eesti Meistrivõistlustel oma finaalgrupid. Noormehed mängisid II finaalgrupis ja tulid üldkokkuvõttes 7.kohale ja neiud samalajal III finaalgrupis, mis andis neile 12. koha.

Poiste turniir mängiti Võru Spordihoones, kus turniiri esimeses mängus jäädi alla Võru SK-le 0:3. Seejärel aga alistati 3:1 SK Tats II, 3:0 VK Täht Tallinn ja 3:0 Valga SK. Poiste juhendaja Asko Esna ütles, et tulemuse tegime küll ära, aga mängupilt võiks tublisti parem olla. „Esimese mängu võib kindlasti pika bussisõidu arvele kirjutada, kus meil olid jalad ikka väga kanged. Teisest mängust peale, meil muutus serv juba ohtlikumaks ja rünnakutel suutsime palju mitmekesisemalt tegutseda”.

Tüdrukud mängisid oma turniiri aga Tallinnas Lilleküla Gümnaasiumis. Saaremaa Spordikooli neiud alistasid 3:0 VK Täht Tallinn, Selver Tallinn SK II ja Selver Tallinn Audentes III ning 3:1 oli üle Keila Võrkpallikooli kasvandikest. Saarlaste treener Ene Kask ütles peale turniiri, et võistlus kulges meie jaoks päris lihtsalt. „Vastased olid hädas meie pallingu vastuvõtuga ja seetõttu ei saanud nad ka rünnakuid korralikult üles võtta. Sellest tulenevalt oli meil ka kaitses lihtsam mängida”. Lisaks mainis Ene Kask, et meie rünnakujõud oli sellel korral selgelt vastastest üle.

Poisid mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Oskar Kivi, Andre Koppel, Tanel Raamat, Egert Andrejev, Kaspar Lest, Lauri Lakkur, Markkus Erin-Uussaar , Mart Vahter ja Gerdo Pool.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Maike Kadaja, Kätriin Põld, Liisa Õunpuu, Carmen Electra Pirn, Marie Puust, Karoli Mägi, Kaisa Tänav, Kaari Liis Pihel ja Kelly Grahv.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.