main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublid väikesed võrkpallurid. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tublid väikesed võrkpallurid. Saaremaa Võrkpalli Liit

Minivõrkpalli karikasarjas lõppes neljas hooaeg

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.04.2018
16:17

Saaremaa Spordikooli minivõrkpalli neljas hooaeg lõppes Kuressaare Spordihoones, kus peeti kolmas etapp. Rändkarika viisid koju Kuressaare Gümnaasium/Inspira I võistkond, hõbedased autasud said Saaremaa Spordikooli tüdrukute I esindus ja poodiumi kolmandale astmele tõusid KG/Inspira II nelik.

Kolmandast etapist oli osavõtmas 65 noort võrkpallurit, kellest 45 olid poisid ja 20 tüdrukut. Turniiril mängiti kokku 36 põnevat ja omanäolist kohtumist. Finaaletapil oli kohtunikeks endised Saaremaa Spordikooli õpilased, kelle tiivad on kandud juba kaugemale ja nendeks oli Rakvere VK mängija Alari Saar ja TTÜ VK-st Cris-Karlis Lepp.

Karikasarja kuulub kolm osavõitlust, kus sellel hooajal mängiti kõigepealt Salmel, seejärel Leisis ja kolmas Kuressaares. Kogu minivõrkpalli karikasarja vedaja Asko Esna ütles, et enne kõige on oluline sarjast osavõtt ja seejärel alles kõik muu.

„Laste silmis on näha seda tahet ja sära, et neile läheb üksteisega võistlemine korda. Sari sai loodud just Saaremaa omadele lastele, et siit kasvaksid välja järgmised andekad ja talendikad võrkpallurid,” sõnas Esna.

Korraldajal on kindel tahtmine, et kogu see võistlussari jätkuks ka järgmistel aastatel. „Noortel ei ole just palju turniire ja kogemusi saab enne kõige ikkagi mängides, mitte ainult treeningutel käies. Järgmisel aastal on meil juba pisike juubel ja eks proovime asja veelgi paremini korraldada. Kindlasti on meil veel osalejate osas pisike varu, sest mõni võistkond ei saanud näiteks sellel korral tulla.”

Finaalturniiril pani Alari Saar välja ka oma mänguvormi, kus siis võistlussärgi võitis Mikk Meitern ja võistluspüksid Henri Lember. Parimale poisile(Uku Kirs) ja tüdrukule(Gethe-Maria Roomets) oli Ilusalong Veetlev Leedi pannud välja juukselõikuse ja muid vajalikke juuksehooldusvahendeid.

Suured tänud kõikidele toetajatele ja lastele ning kohtumine juba järgmisel hooajal.

Kolmanda etapi paremusjärjestus:

 1. KG/Inspira I: Johann Haamer, Ralf Johan Kivi, Karl Liiva ja Uku Kirs (õpetaja Gabriel Sepp)
 2. Saaremaa SK T I: Gethe-Maria Roomets, Kaari Liis Pihel, Geidi Tasane ja Katrin Teng (õpetaja Cristin Lepp)
 3. KG/Inspira II: Mark Õunpuu, Gerret Salong, Karl Ottomar Ots, Kristofer Leedo ja Matias Opp (õpetaja Gabriel Sepp)
 4. Saaremaa SK P I: Lauri Sepp, Richard Keerd, Mikk Meitern, Jan Erich Sarapuu, Sten Mölder ja Simoon Kuusemäe (õpetaja Asko Esna)
 5. Saaremaa SK P II: Jesse Esna, Reio Markkus Lepp, Gregor Hein, Andris Oja ja Kaur-Kristjan Mäemets (õpetaja Asko Esna)
 6. Saaremaa SK P III: Karl-Martin Pika, Fredi Paiste, Kristo Kombe, Sass Kirs, Oskar Arula ja Siim Vatsfeld (õpetaja Asko Esna)
 7. KG/Inspira III: Erik Kristo Kremm, Siim Tiitson, Martin Sagor, Henri Lember ja Markus Kubjas (õpetaja Gabriel Sepp)

8.Saaremaa SK T II: Kätriin Allik, Kirke Viik, Merili Haak ja Marelle Lehtmets (õpetaja Cristin Lepp)

 1. Kaali: Henri Aus, Ander Aus, Evert Põllu ja Kevin Teär (õpetaja Rainer Helde)

10.Leisi KK I: Rainer Rinderberg, Jüri Valt, Arvet Ükskask, Roland Mägi, Jasper Erin-Uussaar ja Morten Kosk (õpetaja Toivo Lepp)

 1. Salme PK: Jürgen Leppik, Laur-Jastin Räin, Raiko Treirat ja Robin Toompuu (õpetaja Cristin Lepp)
 2. Saaremaa SK T III: Helena Tamleht, Kristin Kasela, Iris Tinno ja Saskia Natalia Kukua Roberts (õpetaja Cristin Lepp)
 3. Saaremaa SK T IV: Maarja Põder, Roosi Muru, Mariete Järvelaid ja Kaisi Tabri (õpetaja Cristin Lepp)
 4. Leisi KK II: Marjanne Kupits, Nora-Liisa Viherpuu, Luise Mägi ja Diana Auu (õpetaja Toivo Lepp)
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.