Timo Tammemaa võitis Belgias liigakarika

Kategooriad: Võrkpall
08.01.2018
17:23

Belgias mängiti nädalavahetusel võrkpalli liigakarikale, kus auhinnaks oli 10 000 eurot ning Timo Tammemaa ja Maaseiki Noliko said 3:2 (28:26; 21:25; 25:16; 21:25; 15:13) võidu Aalsti Lindemansi üle. Poolfinaalis alistati 3:2 Roeselaare Knack.

„Kindlasti on see suur kordaminek ja iga võit on tähtis,“ märkis mõlemas kohtumises 10 punkti toonud Timo Tammemaa. „Esimest korda korraldati ja võitsime ära. Ma usun, et oma tegin ära ilusti, kaks päeva järjest kaks viie geimilist mängu pöörasime enda kasuks.“

Timo Tammemaa hinnangul on hooaeg siiamaani üles mäge liikunud, meeskond areneb, muutub stabiilsemaks ja enesekindlamaks. Päris pikal perioodil on saadud ainult üks kaotus ja seda meistrite liigas Trentinole, kus oldi saarlase hinnangul natuke ebakindlad ja kogenematud.

Samal ajal on Timo Tammemaa kursis, et Saaremaa võrkpalliklubi on Eesti karikavõitja. „Ma jälgisin ka ise ja väga tore oli eelnevate aastate klubikaaslasi vaadata ja saarlastele kaasa elada eelkõige Hindrek Pulgale, kellega koos olen mänginud väga pikalt,“ lausus ta.

Belgia karikafinaal, kus Noliko on koha kindlustanud mängitakse 18. veebruaril. „Eks Belgia meistritiitel ja karikas on sihid, mis on ette võetud siia liigasse tulemisega, muuga ei saa rahule jääda,“ tunnistas temporündaja.