main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eva Ratas võitleb palli pärast. Alver Kivi

Eva Ratas võitleb palli pärast. Alver Kivi

FC Kuressaare neiud koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.01.2018
08:26

Järgmisel nädalal kogunevad esmakordselt selle aastanumbri sees ühistreeningule tüdrukute U17 koondise kandidaadid.

U17 mängijatele toimub treening 16. jaanuaril. Mõlemad treeningud toimuvad EJLi jalgpallihallis. Sel aastal on U17 koondisel plaanis ka erinevad turniirid ja kohtumised. Veebruari lõpus ja märtsi alguses toimub kolmepäevane treeninglaager ja 24. märtsil peetakse treeningkohtumine Soome klubi Nummelan Palloseuraga. Aprilli algul osaletakse arenguturniiril Leedus, kus lisaks võõrustajatele on vastasteks Sloveenia ja Bulgaaria. Kõige olulisem turniir ootab U17 koondist ees septembris, kui kodus peetakse EM-valikturniir, kus minnakse vastamisi Austria, Valgevene ja Sloveeniaga.

U17 kogunemisele on kutsutud 32 mängijat. FC Kuressaarest on väravavaht Johanna Priske,  kaitsja Karmen-Kelsi Kruut , poolkaitsjad ja ründajad Kerli Kask ja Eva Ratas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.