main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Käthe Pihlak spordihoones. Saarte Hääl

Käthe Pihlak spordihoones. Saarte Hääl

Saaremaa valla spordinõunik on Käthe Pihlak

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
09.01.2018
08:27

Saaremaa valla spordiosakonnas alustas spordinõunikuna tööd Käthe Pihlak.

Spordinõuniku peamisteks ülesanneteks on valdkonna arengusuundade kavandamine, valdkonna eelarve koostamine koostöös osakonnajuhataja ja sporditööspetsialistiga (sh projektitoetuste, esindusvõistkondade toetuste ja terviseradade toetuste süsteemi väljatöötamine ja noortespordi pearahade jaotuse korraldamine) ning valla spordiasutuste ja spordiklubide tegevuse ning töögruppide ja komisjonide töö koordineerimine.

Spordinõunik aitab kujundada vallas tegutsevatele spordiühendustele soodsaid tegevustingimusi ning koordineerib vallavalitsuse, spordiasutuste ja -klubide ning tervisespordiharrastajate vahelist koostööd. Samuti korraldab spordinõunik valla osalemist üleriigilistes ja rahvusvahelistes spordiprojektides.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.