main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa väljakul. Gertrud Alatare/:volley.ee

Timo Tammemaa väljakul. Gertrud Alatare/:volley.ee

Timo Tammemaa vahetas Poolas klubi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.06.2022
09:28

Eesti võrkpallikoondise temporündaja Timo Tammemaa vahetas Euroopa tugevaimate liigade sekka kuuluvas Poola kõrgliigas tööandjat. Viimased kaks hooaega Rzeszówi Resovia Assecos mänginud Tammemaa esindab uuel hooajal Radom Cerrad Enea Czarni värve, vahendab delfi.

Tammemaa potentsiaalsest minekust Radomisse spekuleeriti sotsiaalmeedias juba kevadel. Ametliku kinnituse sai uudis aga 15. juunil. Radom sai möödunud hooajal Poola kõrgliigas 13. ehk eelviimase koha. Tammemaa ja Resovia lõpetasid kevadise hooaja Poolas viiendal positsioonil.

Neljakordsele Eesti meistrile on Radom karjääris viiendaks välisklubiks. Varasemalt on Tammemaa esindanud Prantsusmaa klubisid Toulouse’i Spacersit ja Toursi ning Belgia klubi Maaseikit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.