main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaili Lilles rünnakil. Alver Kivi

Kaili Lilles rünnakil. Alver Kivi

Kaili Lilles koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.06.2022
09:26

Juulikuu alguses Leedus toimuval Balti turniiril osaleva Eesti neidude U19 jalgpallikoondise  peatreener Taavi Midenbritt nimetas treeningkogunemise koosseisu 24 mängijat, kes tulevad Tallinnasse kokku 13 erinevast klubist, FC Kuressaarest Kaili Lilles.

Treeninguga valmistutakse juulikuu algul toimuvaks Balti turniiriks, kus minnakse vastamisi Läti ja Leedu eakaaslastega. Lisaks ühistele treeningutele ja maavõistlustele ootab U19 koondist tänavu ees ka 2022/23 EM-valikturniiri esimene ring, mis toimub oktoobrikuu esimeses pooles Bosnia ja Hertsegoviinas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.