main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa rünnakul. Tours Volley

Timo Tammemaa rünnakul. Tours Volley

Timo Tammemaa krooniti Prantsusmaa võrkpallimeistriks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.04.2020
08:24

Prantsusmaa võrkpalli meistrivõistlusi korraldav Ligue de National de Volley (LNV) teatas reedel, et võttis vastu otsuse ajutiselt pooleli jäetud hooaeg lõpetada. Meeste klubide konkurentsis pälvis meistritiitli Timo Tammemaa klubi Tours, vahendab ERR.

Prantsusmaa võrkpallihooaeg peatati koroonaviiruse pandeemia tõttu 13. märtsil, kaks vooru enne põhiturniiri lõppu. Reedel võttis LNV juhatus ühehäälselt vastu otsuse selle hooaja võistlused lõpetada, leides, et ebakindlas olukorras, kus pole teada, millal saab mängudega jätkata, poleks sportlaste suhtes aus jätkamist teadmata ajaks edasi lükata.

LNV juhatus hääletas ka selle üle, kas lõpetada hooaeg ilma väljalangejateta. Et selle vastu oli 21 ja poolt kuus liiget, langetati tabelite viimased võistkonnad astme võrra madalamale.

Otsuse tulemusena tuli kolmandat hooaeg järjest Prantsusmaa meistriks Eesti koondislase Timo Tammemaa klubi Tours, kes oli jõudnud 24 mänguga koguda 49 punkti. Teiseks jäi Montpellier 48 ja kolmandaks Rennes 47 punktiga. Hindrek Pulga koduklubi Chaumont oli neljas 43 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.