main banner
Saaremaa Spordisõber logo
SÜG-ile mõttespordis esikoht

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
12.04.2020
08:52

Eesti Mõttespordi Liit korraldas kaheksandat korda võistlused kooliõpilastele, mis viiakse läbi interneti vahendusel ning kus sel aastal oli võistkondlikult gümnaasiumite seas Saaremaa Ühisgümnaasium, vahendab ERR.

Mõttespordi Olümpiaadi nime kandval võistlusel võisteldakse males, kabes, gomokus (ehk viis ritta) ja sudokute lahendamises. Võisteldakse kolmes vanusegrupis ning õppeaasta jooksul toimub neli etappi.

Käesoleval õppeaastal oli osalejaid rohkem kui kunagi varem: 1195 õpilast 76 koolist. Kaheksa aasta jooksul on võistlustel osalenud 3826 õpilast 145 koolist.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.