main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vald ootab ettepanekuid korvpalliplatsi tegemiseks

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
11.04.2020
08:23

Saaremaa vallavalitsus ootab ettepanekuid Tuulte Roosi uue korvpalliplatsi asukoha kohta! Palume ettepanekud saata  piret.miller@saaremaavald.ee.

Teatavasti kadus Tuulte Roosi lasteaia uuendamise käigus kogukonnas seni populaarne mänguplats. Kogukond on osutanud, et korvpalliplats peab saama taastatud ning arvukalt on kaasa räägitud uue platsi asukoha leidmisel.

Siiani on kogukonna poolt enim poolehoidu leidnud asukoht nr 1️, mis jääb üsnagi vana platsi ligidusse. Seoses eriolukorraga riigis on platsi ehitusetööde alustamine viibinud. Sellest tulenevalt ootame me täiendavalt Tuulte Roosi ja lähikonna elanikke arutama sobiva asukoha osas.

Ajutiselt maha võetud korvpallirõngad paigaldatakse uues asukohas ja kõik võimalused korvpalli mängimiseks on oodatavalt suveks taas olemas!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.