main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tartus peeti U12 Eesti võrkpallimeistrivõistlused

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.05.2019
11:55

Eesti U12 võrkpallimeistrivõistlused peeti Tartu Ülikooli spordihoones, kus selgitati parimad nii poiste, kui ka tüdrukute arvestuses.

Saaremaa Spordikooli noormehed saavutasid seitsmenda koha ja neiud tuli tublile neljandale kohale. Poiste treener Asko Esna nentis, et kohati mängiti väga hästi, aga samas teisel hetkel tuli sisse noortele kohast kohmetust.

„Mitte üks võistkond meist üle ei sõitnud, aga geimi lõppudes olid vastased paremad. Poistel oli pikk ja raske päev, kus tuli mitu mängu järjest pidada ning eks lõpus juba ka väsisime ära,” lausus ta. Neiud suutsid aga alagrupist edasi pääseda ja esinelikusse jõuda. Seal aga tuli kaks kaotust, aga neljas koht on suurepärane tulemus.

Poisid mängisid koosseisus: Jesse Esna, Andris Oja, Reio Markkus Lepp ja Kristo Kombe.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Mariete Järvelaid, Grete Aavik, Johanna Altmets, Maarja Põder ja Jette Esna.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.