main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noored korvpallurid mänguhoos. MTÜ Saaremaa Korvpall

Noored korvpallurid mänguhoos. MTÜ Saaremaa Korvpall

Nädalavahetusel pannakse pall mängu Saaremaa suurimal noorte korvpalliturniiril!

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
08.05.2019
08:54

Juba sel nädalavahetusel toimub Kuressaare spordikeskuses järjekordne noorte korvpalliturniir Suure Töllu CUP 2019. Tänavu toimuvad võistlused kahes võistlussarjas U13(sündinud 2006-2007) ja U11(2008-2009), kokku 13 võistkonnaga ning üle 150 noorsportlasega.

Saaremaa Spordikool koostöös MTÜ Saaremaa Korvpall korraldavale turniirile tulevad võistkonnad üle Eesti ning võrreldes esimesel aastal korraldatud turniiriga on meil võistkondi juures ning mõlemas võistlussarjas on esindatud Saaremaa Spordikooli omad noored korvpallurid.

“Rõõm on tõdeda, et võistkonnad, kes olid ka esimesel turniiril, olid kindlad tulijad ka seekord ning tänu positiivsele tagasisidele lisandus mitmeid uusi võistkondi erinevatest Eesti paikadest. Turniirist on saanud paljudele võistkondadele hooajalõpu traditsioon kus tullakse Saaremaale häid mäng pidama ning tutvuma Saaremaa vaatamisväärsustega,” lisas turniiri peakorraldaja Siim Hiie.

Lisaks põnevatele mängudele toimub ka noortel seikluspargi külastus ning tutvumine Panga panga ning Kaali järvega, et iga aasta näidata erinevaid paiku meie kodusaarel. Turniiri võitjale antakse üle rändkarikas, mis on käsitööna valmistatud puidust suurele kivialusele ning kaalub üle 15 kg.

Turniiri korraldaja Siim Hiie sõnul on turniiri ettevalmistus sujunud jooksvalt ning ollakse valmis üle 150 noorsportlase vastuvõtuks. Kuna paljudele noortele on see esimeseks turniiriks, siis oodatakse saali ka palju kaasaelajaid, et poiste korvpalluri karjäär saaks positiivse tõuke.

Järjekordselt antakse ka iga vanuseklassi võitjale üle 15 kilogrammi kaaluva Suure Töllu rändkarikas. Eelmise turniiri võitjad olid Orissaare Sport (U12 sarjas) ja KK Pärnu (U10 sarjas)

Turniiri toetavad: Suure Töllu Puhkeküla, Saaremaa Spordikool, Kultuurkapital, Cramo, Silveston, Tesman, Javicar, Klotoid, Spalding, Ballzy, Saaremaa vald, Elektrotherm, Zukker Disain, Metskond, Vanalinna kohvik, Premia, Kuresssaare Ehitus, Saare Uluk, Jazz Pesulad.

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.